menu


 

سرویس و تعمیر آسانسور مرکز تهران
شرکت ایمن آسانبر پایتخت ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در کلیه نقاط و محلات مرکز شهر تهران

سرویس آسانسور مرکز تهران

سرویس و تعمیر آسانسور مرکز تهران :

شرکت ایمن آسانبر پایتخت ارائه دهنده خدمات سرویس و نگهداری آسانسور در کلیه نقاط و محلات مرکز شهر تهران می باشد.  سرویسکاران شرکت ایمن آسانبر پایتخت پس از عقد قرارداد با منزل مسکونی یا ساختمان های اداری و تجاری و یا مراکز بهداشتی و درمانی واقع در محلات مرکزی تهران به صورت ماهانه به آسانسور این ساختمان ها سرکشی کرده و بازدید دوره ای انجام میدهند. در این بازدید ها سطوح روغن و روانکار ها کنترل شده و نشتی آنها چک میشود و بخشها و قطعات مورد نیاز روغن کاری و گریسکاری میشوند. در ها رگلاژ شده و لول طبقات کنترل و تنظیم میشود. قطعات مکانیکی متحرک آچارکشی میشوند و از لحاظ لقی ، صدا و یا لرزش اضافه کنترل میگردند. فن ها کنترل و تمیز میشوند. تالبو فرمان کنترل و بررسی میشود. کلیه سنسور ها و قطعات ایمنی کنترل میشوند. ترمز ها تنظیم میشوند و پاراشوت و گاورنر کنترل میگردد. سیم کشی ها و تراول کابل ها به لحاظ اتصالی یا خوردگی پوشش ها کنترل میشوند. لوازم مصرفی مانند لنت های ترمز و یا غیره در صورت نیاز تعویض میشوند.


سرویس آسانسور در مرکز تهران محله یوسف آباد

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای شنبه اول هر ماه در منطقه یوسف آباد واقع در مرکز تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

یوسف‌آباد یکی از قدیمی‌ترین محله‌های مرکز تهران به شمار می‌آید و البته در زمره معدود محله‌های با غلبه بافت مسکونی، در منطقه شش پایتخت است. عمده مساحت این منطقه در حال حاضر به پهنه اداری و تجاری تبدیل ‌شده و اغلب ساختمان‌های این منطقه کاربری غیرمسکونی دارند. حتی در محله‌هایی که بافت مسکونی غلبه دارد، هم‌جواری با کاربری‌های تجاری سبب شده این املاک نیز به شکل غیررسمی تغییر کاربری پیدا کنند و به‌عنوان دفتر کار مورد بهره‌برداری قرار بگیرند. این در حالی است که محله یوسف‌آباد، در زمره محله‌هایی است که چند صده قبل شکل‌گرفته و از ابتدا غلبه بافت مسکونی داشته است. یوسف‌آباد همچنین به‌رغم اینکه در منطقه مرکزی پایتخت قرارگرفته است، اما به لحاظ قیمت با برخی محله‌های شمال پایتخت، به‌ویژه در مناطق دو و سه هم‌تراز است.
نام این محله نیز از بنیان‌گذار آن، میرزا یوسف مستوفی‌الممالک، که از رجال سیاسی دوره ناصر‌الدین‌شاه بود، برگرفته شده است. خیابان کلیدی این محله به نام یوسف‌آباد شهرت دارد که در سال‌های اخیر به نام «سید جمال‌الدین اسد‌آبادی» تغییر نام‌ یافته است. از دیگر خیابان‌های مهم این محله می‌توان به خیابان مستوفی (شهید اکبری)، شهید جهان‌آرا، مهرام، بیستون، چهل‌ستون، فتحی شقاقی، کاج شمالی و ابن‌سینا نام برد.

سرویس آسانسور در مرکز تهران محله یوسف آباد

سرویس آسانسور در مرکز تهران محله یوسف آباد

 سرویس و تعمیر آسانسور در مرکز تهران محله امیر آباد

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه امیر اباد که از محلات مرکز تهران میباشد در روزهای یکشنبه اول هر ماه انجام میشود.

امیرآباد یکی از محله‌های مرکز تهران است که در منطقه ۶ شهرداری تهران واقع ‌شده و نام خیابان اصلی آن خیابان کارگرشمالی (خیابان امیرآباد) است. خیابان امیرآباد یکی از خیابان‌های اصلی و بزرگ تهران است که از محدوده انرژی اتمی و آ. اس. پ شروع می‌شود تا ایستگاه راه‌آهن امتداد دارد. البته از بعد از انقلاب اسلامی، نام محله امیرآباد تنها به خیابان کارگر شمالی محدود شد.
اگر قصد خرید خانه در تهران و در محله امیرآباد را دارید باید بدانید که امیرآباد از سوی شرق به بزرگراه کردستان و محله یوسف‌آباد، از سوی غرب به بزرگراه چمران و محله گیشا، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ده ونک و از سوی جنوب به بلوار کشاورز محدود می‌شود.
امیرآباد یکی از محله‌های علمی مرکز تهران محسوب می‌شود زیرا بخش‌های متعددی از دانشگاه تهران در این محدوده واقع ‌شده‌اند که ازجمله‌ آن‌ها می‌توان به دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده اقتصاد، دانشکده مدیریت، پردیس شماره ۲ دانشکده‌های فنی، دانشکده فیزیک و دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی اشاره کرد.
علاوه بر بخش‌هایی از دانشگاه تهران، پردیس دانشگاه تربیت مدرس نیز در این محله واقع‌ شده است و بر اهمیت علمی این محله افزوده است. همچنین سازمان انرژی اتمی ایران و رآکتور تحقیقاتی تهران در شمال این محله قرار دارد. علاوه بر دانشگاه‌های معروف، بیمارستان‌های مهمی مانند بیمارستان قلب تهران، بیمارستان دکتر شریعتی تهران و کلینیک تخصصی دندان‌پزشکی ۶۰۰ ارتش در امیرآباد واقع‌شده‌اند. به دلیل وجود این مراکز مهم علمی و پزشکی و تحقیقاتی در این منطقه، تراکم جمعیت در این محله نسبتاً زیاد است. وجود آب‌وهوا و موقعیت جغرافیایی مناسب، عده‌ای از کسانی که خواهان خرید آپارتمان در مرکز تهران هستند به سراغ امیریه یکی از بهترین محله‌های مرکز تهران می‌روند.


قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در مرکز تهران محله عباس آباد

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای دوشنبه اول هر ماه در منطقه عباس آباد واقع در مرکز تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

عباس‌آباد یکی از محله‌های مرکز تهران است که بخش عمده آن در منطقه ۷ شهرداری تهران و بخش کوچکی از آن در منطقه ۶ شهر تهران واقع‌ شده است. این محله در واقع قسمتی از اراضی بزرگ عباس‌آباد درگذشته بود که هنوز هم خیابان‌های این محله بانام خیابان‌های عباس‌آباد شناخته می‌شوند.
نام خیابان اصلی این محله نیز همان خیابان عباس‌آباد است که پس از هفتم تیر ۱۳۶۰ به نام خیابان شهید بهشتی تغییر یافت و امروزه این خیابان را با عنوان خیابان بهشتی می‌شناسیم. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به سهروردی، آپادانا، نیلوفر، نوبخت، مهناز، اندیشه، سورنا، میرعماد و پارسا اشاره کرد. کسانی که قصد دارند اقدام به خرید خانه در تهران و در محله‌ عباس‌آباد کنند باید بدانند که این محله از شرق به خیابان شریعتی از شمال به بزرگراه رسالت و اراضی عباس‌آباد، از غرب به خیابان ولیعصر و محله یوسف آباد و از جنوب به خیابان مطهری (تخت طاووس) منتهی می‌شود و آن‌ها می‌توانند در تمام این نواحی به جست‌وجوی خانه‌ی موردنظر خود بپردازند.
به دلیل وجود سه بوستان آب‌ و آتش، طالقانی و نوروز که از بزرگ‌ترین و بهترین بوستان‌های محله‌های مرکز تهران در عباس‌آباد هستند، این محله از آب ‌و هوای بسیار مطبوعی برخوردار است. عباس‌آباد همچنین یکی از مهم‌ترین خیابان‌های تجاری و اداری در بین محله‌های مرکز تهران محسوب می‌شود که به دلیل وجود سازمان بنادر و دریانوردی، وزارت راه و ترابری و استانداری تهران در این محله است. البته بار فرهنگی این محله نیز به دلیل وجود موزه‌ بانک مرکزی، کتابخانه‌ ملی، موزه انقلاب اسلامی و باغ است که در عباس‌آباد واقع ‌شده‌اند.

قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در مرکز تهران محله عباس آباد

قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در مرکز تهران محله بهجت اباد

قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور در مرکز تهران محله بهجت اباد

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای چهارشنبه اول هر ماه در منطقه بهجت آباد واقع در مرکز تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

بهجت‌آباد در سال ۱۲۸۸ قمری به دست صدراعظم میرزایوسف مستوفی‌الممالک آشتیانی ساخته شد. بهجت‌آباد به نام یکی از دخترهای میرزا یوسف نام‌گذاری شد. محدوده بهجت‌آباد قدیم در میان جاده تهران به عباس‌آباد، زمین‌های جلالیه، زمین‌های یوسف‌آباد و خندق تهران ناصری قرار داشت.
در بخش شمالی، زمین‌های بهجت‌آباد در محدوده میان مجسمه فردوسی تا چهارراه پهلوی (چهارراه انقلاب امروزی) و زمین‌های فیشرآباد قرار داشت. بـِهجَت‌آباد امروزی یکی محله‌های مرکز تهران است که در محدوده شهرداری منطقه ۶ قرار دارد.
محله بهجت‌آباد به شکل یک سه‌گوش در میان خیابان ولی عصر و بلوار کریم‌خان زند و نقطه برخورد آن‌ها در میدان ولی عصر، قرارگرفته است. ساختمان‌های مسکونی چندین طبقه درون این محله نیز بانام آپارتمان‌های بهجت‌آباد معروف‌اند. آپارتمان‌های بهجت‌آباد که بانام مجموعه بهجت‌آباد هم شناخته می‌شوند به همراه آپارتمان‌های ساعی جزو نخستین بناهای بلند مسکونی در ایران هستند که بین سال‌های ۱۳۴۳ تا ۱۳۴۹، بین خیابان حافظ و خیابان ولیعصر ساخته شدند.
خیابان ولیعصر یکی از مهم‌ترین خیابان‌های بهجت‌آباد است که به‌عنوان تجاری‌ترین خیابان تهران شناخته می‌شود و پاساژها و مغازه‌های معروفی را در خود جای‌داده است. از مهم‌ترین اداراتی که در این منطقه جای گرفته است می‌توان به شهرداری تهران اشاره کرد. یکی از واحدهای دانشگاه آزاد هم جزو دانشگاه‌هایی است که در بهجت‌آباد واقع‌شده است.


سرویس و تعمیر آسانسور در مرکز تهران محله طالقانی (تخت جمشید)

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه طالقانی که از محلات مرکز تهران میباشد در روزهای پنجشنبه اول هر ماه انجام میشود.

خیابان طالقانی یکی از محله‌های مرکز تهران است که پیش از انقلاب خیابان تخت جمشید نام داشت. این خیابان جهت شرقی-غربی داشته و به سه‌راه طالقانی (تقاطع با خیابان شریعتی) در سمت شرق و دانشگاه تهران و خیابان قدس در غرب محدود است. درگذشته که تهران به‌اندازه‌ی امروز گسترش نیافته بود و اطراف تهران را باغات و باغستان‌ها احاطه کرده بود، از این خیابان با عنوان شمالی‌ترین خیابان تهران یاد می‌شد، اما امروزه در محدوده مرکزی شهر قرارگرفته است.

تعداد زیادی از ادارات و سازمان‌های دولتی ساختمان مرکزی بانک ملت، شعبه مرکزی بانک تجارت، وزارتخانه نفت، وزارتخانه تعاون و سازمان بازرسی کل کشور در خیابان طالقانی قرار دارند و به همین دلیل خیابان طالقانی از اهمیت خاصی از جنبه‌ی سیاسی و اداری برخوردار است.

این نکته نیز باید اضافه شود که .سفارت سابق آمریکا هم در این خیابان قرار دارد. یک ایستگاه مترو هم در خیابان طالقانی واقع‌ شده است که رفت‌وآمد به این محله را سهولت بخشیده است.

 

 

سرویس و تعمیر آسانسور در مرکز تهران محله طالقانی (تخت جمشید)

تعمیرات آسانسور در مرکز تهران محله جمهوری

تعمیرات آسانسور در مرکز تهران محله جمهوری

سرویسکاران شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در روزهای شنبه دوم هر ماه در منطقه جمهوری واقع در مرکز تهران اقدام به انجام بازدید و سرویس دوره ای آسانسور مینمایند.

خیابان جمهوری اسلامی، بانام‌های پیشین خیابان شاه، خیابان شاه‌آباد، یا خیابان استانبول (اسلامبول) یکی از محله‌های مرکز تهران است که جهتی غربی-شرقی دارد و از میدان جمهوری اسلامی آغاز شده و تا میدان بهارستان کشیده می‌شود. خیابان‌های اصلی و فرعی بسیاری درگذر این خیابان هستند که برخی از آن‌ها همچون ولی‌عصر (خیابان پهلوی پیشین) و کارگر جنوبی (خیابان امیریه پیشین) تغییر نام داده‌اند و برخی دیگر مانند لاله‌زار، صفی‌علی‌شاه، ملت و اکباتان بر نام‌های دیرین خود باقی‌مانده‌اند.
بخشی از خیابان جمهوری اسلامی تا بهارستان در سال ۱۳۰۹ خورشیدی نامی نداشته است، اما برای ۴۰ سال به خیابان نادری معروف بود، که پس از انقلاب نام جمهوری اسلامی را بر خود گرفت. این بخش از خیابان جمهوری اسلامی، مرکزی برای لوازم صوتی و تصویری و ارتباطی است که نمایندگی‌های بزرگی چون سامسونگ، ال‌جی، سونی و پاناسونیک در آن دیده می‌شوند. بورس لوازم ارتباطی چون تلفن، موبایل و همچنین وسایل آشپزخانه‌های صنعتی و کارگاهی، چون سماورها، یخچال‌ها و چرخ‌گوشت‌های صنعتی در این منطقه به چشم می‌آیند.
کافه نادری، همان کافه‌ی معروف تهران که منبع الهام بسیاری از شاعران پیش از انقلاب بوده است، در این خیابان قرارگرفته و همچنان مشتریان بسیار زیادی دارد. بزرگ‌ترین پاساژ موبایل ایران به نام پاساژ علاءالدین نیز در تقاطع خیابان جمهوری و حافظ قرار دارد که بر ارزش تجاری این محله افزوده است.

 


سرویس و تعمیر آسانسور در مرکز تهران محله لاله زار

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه لاله زار که از محلات مرکز تهران میباشد در روزهای یکشنبه دوم هر ماه انجام میشود.

ناصرالدین‌شاه پس از بازگشت از سفر اول فرنگستان به خیال احداث خیابانی مانند شانزه‌لیزه در تهران به‌عنوان دارالخلافه افتاد و دستور داد که از میان باغ مصفای لاله‌زار خیابان بکشند، زمین‌های اطراف خیابان نیز میان مقربین درگاه تقسیم شد. این خیابان، لاله‌زار نام‌گذاری شد که به علت معماری مدرن و روز در همان دوران به شانزلیزه تهران معروف شد. گراند هتل، هتل معروف تهران نیز در این خیابان ساخته شد که به دنبال آن کافه‌های زیادی نیز در این خیابان برپا شدند که کافه لاله‌زار معروف‌ترین آن‌ها بود. خواننده‌های زیادی در دوران پیش از انقلاب کار خود را از این کافه‌ها آغاز کردند و به شهرت رسیدند. خیابان لاله‌زار یکی از خیابان‌های قدیمی و محله‌های مرکزی تهران است. این خیابان از جنوب به میدان امام خمینی (توپخانه)، از شمال به خیابان انقلاب اسلامی (پهلوی) منتهی می‌شود.

لاله‌زار در اواخر دوره قاجار و اوایل پهلوی نماد نوگرایی و هنر ایران بود و همان‌طور که گفتیم شانزلیزه تهران لقب گرفته بود.

بسیاری از تئاترها، رستوران‌ها، تجارتخانه‌ها، کاباره‌ها، پیاله‌فروشی‌ها، خیاط‌خانه‌ها، سینماها و فروشگاه‌های معروف ایران در این خیابان قرار داشتند.

 

سرویس و تعمیر آسانسور در مرکز تهران محله لاله زار

رفع خرابی آسانسور در مرکز تهران محله توپخانه (امام خمینی)

رفع خرابی آسانسور در مرکز تهران محله توپخانه (امام خمینی)

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه گیشا که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای دو شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

میدان امام خمینی بانام پیشین میدان توپخانه و میدان سپه، نام میدانی تاریخی واقع دریکی از محله‌های مرکز تهران است. این میدان در سال ۱۲۸۴ هجری قمری در دوره ناصرالدین شاه و به دستور امیر کبیر ساخته و ساختمان‌های گرداگرد آن بارها تخریب و نوسازی شده‌اند.
میدان توپخانه از گذشته‌های دور مرکز حمل ‌و نقل و ترافیک شهر تهران و همچنین محل گردهمایی‌های اعتراضی و همچنین اعدام برخی از محکومان نامی بوده است. این میدان هم ‌اکنون کانون اداری و تجاری به شمار می‌رود. میدان توپخانه محل تقاطع خیابان‌های اصلی و کلیدی شهر تهران است، به‌گونه‌ای که خیابان‌های لاله‌زار و فردوسی، به ترتیب از شمال شرق و شمال غرب، خیابان امام‌خمینی (خیابان سپه) از غرب، خیابان امیرکبیر (چراغ‌برق) از غرب و خیابان‌های باب همایون و ناصرخسرو به ترتیب از جنوب غرب و جنوب شرق به این میدان می‌پیوندند. این میدان در قدیم یکی از مهم‌ترین میادین تهران بود که افرادی که برای خرید خانه به تهران می‌آمدند، در ابتدا سری به این خیابان می‌زدند.

خدمات آسانسور در مرکز تهران محله توحید

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه توحید که از محلات مرکز تهران میباشد در روزهای یکشنبه دوم هر ماه انجام میشود.

محله توحيد در مركز تهران قرار دارد و يكي از قديمي ترين محلات تهران به شمار مي رود. در محله توحيد، بسياري از مراكز تجاري و اداري وجود دارد و بنابراين مي توان گفت كه يكي از محلات پرتردد و شلوغ تهران به شمار مي رود. از ميدان آزادي مي توان به محله توحيد تردد داشت.

محله توحيد از شمال به خيابان ستارخان، از جنوب به خيابان آزادي، و از غرب به خيابان بهبودي و از شرق به خيابان توحيد محدود مي شود.

ايستگاه توحيد يكي از معروف ترين ايستگاه متروي تهران است كه در تقاطع خيابان آزادي و خيابان توحيد واقع است. اين ايستگاه در خط ۴ قرار دارد. مساحت اين ايستگاه در حدود ۵۷۹۰ مترمربع است. در ضمن ايستگاه با خط ۷ متروي تهران متقاطع است. ايستگاه توحيد در ۱۸ بهمن ۸۹ راه اندازي شده است

خدمات آسانسور در مرکز تهران محله توحید

تعمیرکار آسانسور در مرکز تهران محله آرژانتین


تعمیرکار آسانسور در مرکز تهران محله آرژانتین

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه تهرانسر که از محلات غرب تهران میباشد در روزهای سه شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

یکی از محلات که دارای وضع اقتصادی خوبی بوده و بیشتر بخش های محله بسیار گران است، محله آرژانتین تهران می باشد. این محله که در گذشته نسبت به سایر محلات تهران کمتر مورد توجه بوده هم اکنون به یکی از مهمترین و اصلی ترین محلات تهران شناخته شده.

از سمت شمال به بزرگراه و تونل رسالت، از سمت جنوب به خیابان بهشتی، از سمت غرب به خیابان وزرا و خیابان ولیعصر و از سمت شرق به بزرگراه مدرس محدود می گردد. خوشبختانه این محله به دلیل قرارگیری در بخش شمالی تهران و نزدیکی به پارک ساعی دارای آب و هوای خوبی بوده در فصول تابستان نسیم خنک پارک ساعی را می توان حتی تا میدان آرژانتین هم حس نمایید. این محله هم اکنون در منطقه ۶ شهرداری تهران قرار دارد و خوشبختانه در این منطقه مراکز فرهنگی مختلفی مانند فرهنگسرای سرو، فرهنگسرای شفق، خانه موزه دکتر شریعتی، کتابخانه شهید جهان آرا و… وجود دارد. علاوه بر مراکز فرهنگی می توان به وجود سینما و پارک های بزرگی در منطقه ۶ تهران اشاره نمود که یکی از این بوستان ها به نام پارک ساعی در محدوده محله آرژانتین دیده می شود.

سرویسکار آسانسور در مرکز تهران محله زرتشت

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه زرتشت که از محلات مرکز تهران میباشد در روزهای سه شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

موقعیت جغرافیایی این خیابون یکی از خیابون‌های منطقه‌ی 6 تهرانه و از خیابون حافظ شروع می‌شه و تا خیابون دائمی کشیده شده. زرتشت با دو خیابون ولیعصر و فلسطین تقاطع داره. از تقاطع فلسطین این خیابون به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌شه. تاریخچه راجع به تاریخچه‌ی اینجا خیلی اطلاعات مستندی در دسترس نیست. این خیابون از همون ابتدا زرتشت نام داشته. مغازه‌ها در میانه‌ی زرتشت غربی قرار داشتن که به مرور زمان جمع می‌شن و مغازه‌های جدید در تقاطع فلسطین باز می‌شن. قدیم تو این خیابون دو هتل معروف به نام‌های «ورسای» و «کیان» قرار داشتن. شاید براتون جالب باشه بدونید در زمان جنگ جهانی دوم محمدرضاشاه، چرچیل و استالین در هتل کیان که به مجتمع تجاری تبدیل شده، با هم دیگه دیدار کردن. ویژگی‌ها و امکانات محله بهتره که پیاده‌گردی خودمون رو از ابتدای خیابون زرتشت، یعنی خیابون حافظ شروع کنیم تا بیشتر با این خیابون آشنا بشیم. حد فاصل حافظ تا ولیعصر، مجتمع مسکونی بهجت‌آباده که جزو اولین بناهای بلند مسکونی ایران محسوب می‌شه به چشم می‌خوره. در ضلع شمال شرقی تقاطع ولیعصر و زرتشت، ساختمون متروکه و قدیمی بلندی وجود داره که مربوط به فروشگاه‌های معروف زنجیره‌ای قبل از انقلابه به نام «کوروش» که بعد از انقلاب به «قدس» تغییر نام داد و حدودا در دهه‌ی 70 تعطیل شد و این ساختمون هم متروکه شد. از اینجا دیگه مغازه‌ها و پاساژ‌های پارچه‌فروشی شروع می‌شن و تقریبا تا میانه‌ی زرتشت غربی و بیمارستان مهر ادامه دارن. اخیرا در این خیابون مجتمع تجاری «کیان» به جای هتل کیان ساخته شده که تعدادی پارچه‌فروشی در اون باز شده ولی هنوز رونق زیادی نگرفته. در کل اینجا یه خیابون تجاری محسوب‌ می‌شه ولی خونه‌هایی که از قدیم موندن بیشتر سه طبقه و نما سنگی‌ان. موقع خرید و قدم‌زدن تو این خیابون، کافه‌ و رستوان‌هایی پیدا می‌شه که برای استراحت و صرف غذا گزینه‌ی خوبی به حساب میان. دسترسی جدا از متروی میدون جهاد با بی‌آرتی خیابون ولیعصر هم می‌شه به خیابون زرتشت رسید. تجربه و نظر شخصی جدا از مغازه‌های پارچه‌فروشی و ویترین‌گردی، خیابون زرتشت خیابون خلوت و آرومیه که برای قدم‌زدن مناسبه و همینطور می‌تونید با مغازه‌دارهای قدیمی هم‌صحبت بشید تا از روزهای قدیم اینجا براتون بگن.

 

سرویسکار آسانسور در مرکز تهران محله زرتشت

سرویس و تعمیر آسانسور در مرکز تهران محله باغ صبا

|

سرویس و تعمیر آسانسور در مرکز تهران محله باغ صبا

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه باغ صبا که از محلات مرکز تهران میباشد در روزهای چهار شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

باغ صبا یکی از محله‌های شمال رو به مرکز تهران است که از طرف شرق به خیابان شریعتی، از طرف غرب به خیابان سهروردی، از طرف شمال به خیابان مطهری و از طرف جنوب به خیابان بهار شیراز منتهی می‌شود. این باغ در ایام قدیم جزو محلات ییلاقی پادشاهان قاجار بوده‌است که به مرور زمان به قطعات کوچک‌تر تقسیم شده و در حال حاضر در دل شهر تهران قرار گرفته‌است. این محل هم‌اکنون بافت مسکونی - تجاری دارد. اهالی این محله عمدتاً از قشر متمولان قدیمی تهران‌اند که حوالی دهه‌های ۳۰–۴۰ در این منطقه ساکن شده‌اند.


بازدید آسانسور در مرکز تهران محله بهار (بهار شیراز)

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه بهار شیراز که از محلات مرکز تهران میباشد در روزهای چهار شنبه دوم هر ماه انجام میشود.

محله بهار یکی از محله‌های مرکز تهران است که از طرف شرق به خیابان شریعتی، از طرف غرب به خیابان بهار، از طرف شمال به خیابان بهار شیراز و از طرف جنوب به طالقانی منتهی می‌شود.

 

بازدید آسانسور در مرکز تهران محله بهار (بهار شیراز)

قرارداد سرویس دوره ای آسانسور در مرکز تهران محله آذربایجان

قرارداد سرویس دوره ای آسانسور در مرکز تهران محله آذربایجان

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه آذربایجان که از محلات مرکز تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

این محله در منطقه 11 شهرداری تهران واقع شده و این محله از شمال به خیابان جمهوری، از جنوب به خیابان امام خمینی، از شرق به خیابان ولیعصر و از غرب به خیابان کارگر جنوبی محدود می شود. این منطقه از نظر تاریخی یکی از مناطق مهـم میـراث فرهنگـی به شمار می آید که از جمله می توان به دروازه قزوین , بـاغ شـاه , خیابان شیخ هادی و خیابان منیریه اشاره نمود. از ویژگیهای خاص منطقه 11 وجود مراکز مـهم سیاسـی و نظامـی مانند بیت مقام معظـم رهبـری , نهـاد ریاست جمهـوری , شـورای نگهبـان , شورای عالـی امنیـت , سازمان بازرسـی کل کشـور می باشد . همچنین سفارتخانه کشورهای ایتالیا, فرانسه, واتیکان, ارمنستان و نیز چندین پـادگان نظامـی که در این منطقه قرار دارند باعث شده همواره این منطقه پذیرای مهمانان خارجی و تردد آنها باشد و موقعیت استراتژیکی را به این منطقه بخشیده است.

 

 

قرارداد سرویس دوره ای آسانسور در مرکز تهران محله فاطمی

سرویس های دوره ای شرکت آسانسور ایمن آسانبر پایتخت در منطقه فاطمی که از محلات مرکز تهران میباشد در روزهای چهار شنبه سوم هر ماه انجام میشود.

خیابان فاطمی که اصلی‌ترین خیابان محله‌ی فاطمی به حساب می‌آید به یاد دکتر حسین فاطمی از اعضای جبهه ملی و وزیر خارجه کابینه دکتر مصدق پس از انقلاب 57 نامگذاری شده است، پیش از سال 57 این خیابان با نام خیابان آریامهر شناخته شده بوده است. البته در حال حاضر در تابلوهای شناسایی شهرداری نام میدان فاطمی به میدان جهاد تغییر داده شده است ولی همچنان نام فاطمی بین تهرانی‌ها رایج‌تر است

 • همسایه های محلی: شرق به خیابان شهید گمنام و خیابان کاج جنوبی | غرب به خیابان کارگر شمالی| از شمال با خیابان شهید گمنام| جنوب با خیابان فاطمی

 • دسترسی های محلی: خیابان کارگر، خیابان فاطمی، خیابان ولیعصر و بزرگراه شهید گمنام

 • محله‌ فاطمی در ناحیه 5 منطقه‌ی 6 شهرداری و مرکز شهر تهران قرار گرفته است. این محله از سمت غرب با خیابان کارگر شمالی (حدفاصل تقاطع بزرگراه شهید گمنام تا تقاطع خیابان فاطمی)، از سمت شمال با خیابان شهید گمنام از میدان گلها تا تقاطع کارگر شمالی و از سمت جنوب با خیابان فاطمی و از سمت شرق با خیابان شهید گمنام و خیابان کاج جنوبی همسایه است.

  خیابان فاطمی که اصلی‌ترین خیابان محله‌ی فاطمی به حساب می‌آید به یاد دکتر حسین فاطمی از اعضای جبهه ملی و وزیر خارجه کابینه دکتر مصدق پس از انقلاب 57 نامگذاری شده است. پیش از سال 57 این خیابان با نام خیابان آریامهر شناخته شده بوده است. البته در منابع مختلف نام‌هایی مانند خیابان ایران نوین و خیابان آریامهر برای آن معرفی کرده‌اند.در حال حاضر در تابلوهای شناسایی شهرداری نام میدان فاطمی به میدان جهاد تغییر داده شده است ولی نام فاطمی بین تهرانی‌ها مصطلح‌تر است. علت این نامگذاری به ساختمان شیشه‌ای بلندی بازمی‌گردد که در ضلع شرقی میدان قرار گرفته است. ساختمانی که پیش از این به جهاد سازندگی اختصاص داشت، ولی اکنون بخشی از مجموعه‌ی وزارت جهاد کشاورزی محسوب می‌شود.   

  محله‌ فاطمی از محلات بسیار خوش مسیر شهر تهران به حساب می‌آید، دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی و در واقع نزدیکی به مرکز شهر تهران محبوبیت این محله را برای ساکنان پایتخت چندبرابر کرده است.

  ایستگاه متروی میدان جهاد واقع در میدان فاطمی نزدیکترین ایستگاه مترو در این محله است. همچنین خط بی ار تی راه‌آهن- تجریش در تقاطع خیابان فاطمی و ولیعصر دارای ایستگاه می‌باشد. علاوه بر اینها این محله دارای چندین ایستگاه برای اتوبوس‌های شرکت اتوبوسرانی واحد است. اگر سوالی در مورد تاکسی‌ههای محله فاطمی دارید باید به اطلاعتان برسانیم که در میدان فاطمی ایستگاه‌ تاکسی برای محلاتی مانند آریاشهر، آزادی، ونک و … وجود دارد که رفت و آمد را حسابی راحت کرده‌اند.

  محله فاطمی تهران

   

   

  ارتباط با ما

  نشانی : تهران ، صادقیه ، ابتدای کاشانی ، قبل از پمپ بنزین ، پلاک 23

  تلفن : 44030460(021)

  تلفن همراه :  ۰۹۱۰۰۹۱۰۹۲۷و 09100910242

  ایمیل : info@imenasanbar.com

  شرکت ایمن آسانبر پایتخت تخصصی ترین مرکز سرویس و تعمیر آسانسور و عقد قرارداد سرویس و نگهداری ماهیانه آسانسور در تهران و حومه